Co nabízíme

Dokonalý poměr kvality a dobré ceny

Nepřehlédněte

    Moje grafické studio        

Grafické studio

komplexní grafické služby
na jednom místě

 

    Eshopnaeshopy        

Eshop na Eshopy

vytvořte si svůj eshop na míru
snadno a rychle

 

SEO a copywriting

Optimalizace pro vyhledávače

Také jste si už položili otázku, jak se na Vaše www stránky v nespočetně velkém a různorodém množství konkurence potenciální klient dostane?


Vedle náhodných návštěvníků, katalogového vyhledávání nebo placené reklamy existuje ještě jiná, efektivní možnost s nízkými náklady, která Vám přinese užitek trvalejšího rázu.
 

Touto možností je SEO - Search Engine Optimization, tedy česky optimalizace pro vyhledávače.

Vyšší pozice ve vyhledávačích

SEO je metoda tvorby a upravování (optimalizace) textové části webové stránky a html kódu tak, aby stránky byly co nejlépe indexovány internetovými vyhledávači, např. Google.com, Seznam.cz, Centrum.cz, Atlas.cz a mnoho jiných. Tímto docílíme výšších pozic ve výsledcích vyhledávačů.
 

SEO je nedílnou součástí copywritingu (psaní webu), protože už při vytváření textové části www stránky se musí dbát na optimální užívání klíčových slov pro fultextové vyhledávání.
 

Cílem SEO je získat ve výsledku hledání ve vyhledávačích co nejvyšší pozici, která odpovídá obsahu a tím pádem četnější návštěvy Vašich internetových stránek.


Jak SEO funguje?

Internetový vyhledávač, např. Google, stahuje v různých časových periodách obsah webových stránek a dalších dokumentů, které následně analyzuje, indexuje a ukládá
do databáze, a podle složitých algoritmů následně řadí vyhledané odkazy hledaného slova do vyhledávače.
 

Proč SEO?

Prvním argumentem je výšší efektivita SEO ve fultextovém vyhledávání proti katalogovému. Dále pak  nízké dlouhodobé náklady a užitek/efekt trvalejšího rázu než většina reklam.


Kdy mám SEO začít využívat?

Už při vytváření www stránek. Pokud již máte internetové stránky a nechcete dále přicházet o potenciální klienty a další zisky, tak ihned!


Máte již www stránky a nejste si jisti jejich optimalizací?

Pokud již máte www stránky, doporučujeme si je dát otestovat pomocí SEO testu
u renomované společnosti. Tím získáte jistotu správného využití této efektivní funkce. Můžete také získat SEO certifikát.

Aktuality

 

Kontakty

 

Tel.: +420 602 693 742